Działdowo

Adres Parafii:
ul. Jagiełły 28
13-200 Działdowo
tel. 23 697 24 19

Nabożeństwa

Kościół Zbawiciela
ul. Jagiełły 28
13-200 Działdowo
w każdą niedzielę o godz. 1100

Kościół w Lidzbarku Welskim
ul. Górka
Lidzbark Welski
w każdą niedzielę o godz. 900

Giżycko

Adres Parafii:
pl. Grunwaldzki 6
11-500 Giżycko
tel. 87 428 23 75

Nabożeństwa

Kościół
pl. Grunwaldzki 6
11-500 Giżycko
w każdą niedzielę o godz. 1100
od maja do września nabożeństwa w języku niemieckim o godz. 930

Kaplica na cmentarzu w Pozezdrzu
od maja do września w ostatnią niedzielę miesiąca o godz. 1400

Filiał w Węgorzewie
ul. 11-go Listopada
Węgorzewo
w 1, 3 i 5 niedzielę miesiąca o godz. 830

Filiał w Wydminach
ul. Grunwaldzka 56
Wydminy
w 2 i 4 niedziele miesiąca o godz. 800

Chór Parafialny
próby w każdy poniedziałek o godz. 1700

Spotkania Seniorów
w drugi czwartek miesiąca o godz. 1100

Godziny Biblijne
w środy o godz. 1600

Spotkania Młodzieży
w każdy piątek o godz. 1600

Szkółka Niedzielna
w trakcie nabożeństwa

 

Kętrzyn

Adres Parafii:
ul. Zjazdowa 15
11-400 Kętrzyn
tel. 89 752 24 34

Nabożeństwa

Kościół św. Jana
ul. Zamkowa 1
11-400 Kętrzyn
w każdą niedziele o godz. 930 ze Spowiedzią i Komunią Świętą

Kaplica w Barcianach
ul. Mazurska 4
Barciany
w 1. i 3. niedzielę miesiąca o godz. 1115

Kościół w Srokowie
ul. Łąkowa 5
Srokowo
w 1. i 3. niedzielę miesiąca o godz. 1230

Kaplica w Bartoszycach
ul. Witosa 12
Bartoszyce
w 2 i 4 niedzielę miesiąca o godz. 1200

Godziny Biblijne
w każdy czwartek o godz. 1700

Spotkania Młodzieży
w każdy czwartek o godz. 1600

 

Mikołajki

Adres Parafii:
pl. Kościelny 5
11-730 Mikołajki
tel. 87 421 62 93

Nabożeństwa

Kościół
pl. Kościelny 5
11-730 Mikołajki
w każdą niedziele o godz. 1030 ze Spowiedzią i Komunią Świętą

Filiał Ukta
ul. Mrągowska 31
w każdą niedzielę o godz. 830 ze Spowiedzią i Komunią Świętą

Nabożeństwa adwentowe i pasyjne w piątki
w Mikołajkach o godz. 1600
w Ukcie o o godz. 1800

Godziny Biblijne
w każdy piątek o godz. 1600 – w czasie adwentu i pasji są nabożeństwa

Spotkania Młodzieży
w każdą sobotę o godz. 1700

Szkółka Niedzielna
podczas nabożeństwa

Mrągowo

Adres Parafii:
ul. Kościelna 2
11-700 Mrągowo
tel. 89 741 30 44

Nabożeństwa

Kościół
ul. Kościelna 2
11-700 Mrągowo
w każdą niedziele o godz. 1030

Filiał Użranki
w 1 niedziele miesiąca o godz. 1230

Godziny Biblijne
w każdą środę o godz. 1700 w czasie adwentu i pasji – nabożeństwa

Chór Parafialny
próby w każdy piątek o godz. 1700

Spotkania Młodzieży
w każdą sobotę o godz. 1600

Szkółka Niedzielna
podczas nabożeństwa

Olsztyn

Adres Parafii:
ul. Stare Miasto 1
10-026 Olsztyn
tel. 89 527 22 45

Nabożeństwa

Kościół Chrystusa Zbawiciela 
w Olsztynie
Stare Miasto 1
10-026 Olsztyn
w każdą niedzielę o godz. 1030

Kaplica w Olsztynku
ul. Mrongowiusza 19
w każdą niedzielę o godz. 830

Szkółka Niedzielna
w Olsztynie
w trakcie nabożeństwa

Diecezjalna Konferencja Duchownych w Kętrzynie

W dniu 11 lutego 2019 roku w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Kętrzynie odbyła się Diecezjalna Konferencja Duchownych.

Konferencja rozpoczęło rozważanie Księdza Biskupa Pawła Hause, w którym Zwierzchnik Diecezji zwrócił uwagę na mowę nienawiści, która mocno ujawnia się w naszym społeczeństwie w stosunku między innymi do obcokrajowców. Biskup wskazał również, że mowa nienawiści silnie bywa obecna w Internecie. Czytaj dalej Diecezjalna Konferencja Duchownych w Kętrzynie

Ostróda

Adres Parafii:
ul. Olsztyńska 1 
14-100 Ostróda
tel. 89 646 25 61

Nabożeństwa

Kaplica
ul. Olsztyńska 1 
14-100 Ostróda
w każdą niedziele o godz. 1000

Filiał Iława
ul. Kościuszki 
w 2. i 4. niedzielę miesiąca o godz. 1230

Filiał Łęguty
w 2 i 4. niedzielę miesiąca o godz. 1445

Filiał Morąg
od Wielkanocy do października
cerkiew św. Włodzimierza ul. Dąbrowskiego 2
od listopada do Wielkanocy sala przy ul. Pomorskiej 23  
w 1. i 3. niedzielę miesiąca o godz. 1230

Filiał Pasłęk
kościół św. Jerzego
ul. Bohaterów Westerplatte 11a
w 1. i 3. niedzielę miesiąca o godz. 1400

Praca z dziećmi:
Szkółka Niedzielna w każdą niedzielę równolegle do nabożeństwa

 

Pasym

Adres Parafii:
ul. Jedności Słowiańskiej 3
12-130 Pasym
tel. 89 621 20 18

Nabożeństwa
Kościół
ul. Jedności Słowiańskiej 3
12-130 Pasym
w każdą niedzielę o godz. 1100
oprócz 1 niedzieli miesiąca – nabożeństwo o godz. 900

Filiał Dźwierzuty
ul. Pasymska 22 
w każdą niedzielę o godz. 915 
z wyjątkiem 1 niedzieli miesiąca – nabożeństwo o godz. 1100

Filiał Jedwabno
ul. Olsztyńska 12 
co druga niedziela o godz. 1400

Spotkania młodzieży: 
w soboty o godz. 1500

Pisz

Adres Parafii:
pl. I. Daszyńskiego 12a
12-200 Pisz
tel. 87 423 22 80

Nabożeństwa

Kaplica w Piszu
pl. I. Daszyńskiego 12a
12-200 Pisz
w każdą niedzielę o godz. 1100
w czwartki w okresie adwentu i pasji o godz. 1700

Filiał Biała Piska
ul. Mickiewicza 28
w święta o 1100

Filiał Ełk
ul. 11-Listopada 2 
w 2. i 4. niedzielę o godz. 1000 

Filiał Wejsuny
Wejsuny nr 39
w każdą niedzielę o godz. 900

Godziny Biblijne:
Pisz
   w każdy czwartek o godz. 1700

Spotkania dla zainteresowanych protestantyzmem
w środy o godz. 18:00

Spotkania młodzieży:
w każdy wtorek o godz. 1700